دوشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۷
چشم زخم
چشم زخم

چشم زخم

با سلام

ویدیوی چشم زخم با زیرنویس فارسی.

کاری از ورود مسلمانان جهان.

امیدوارم که مورد توجهتون قرار بگیره.

و لطفا برای آگاهی بخشی این حقیقت حتما لینک این مطلب رو به اشتراک بذارین.

موفق و پیروز باشین.

  • دانلود با کیفیت بالا: (۱۵۲ مگابایت)
  • دانلود با کیفیت متوسط: (۷۱ مگابایت)

دانلود زیرنویس:

دانلود

خلاصه:

فک کنم تا الان با یکی از این تزئینات بر خورد داشتین و لا اقل رو سردر خونه ها یا تو تاکسی یا تو عزا داری‌ها و… دیدین. قشنگن نه؟ می دونید که واسه چی از اونا استفاده می کنن؟ زیبایی؟ آره، یکیش زیباییه ولی مورد استفادشون برای حفاظت از بدیه یا همون چشم زخم. که بنا به قاعده، این جسم باعث می شه تا خدا تورو از بدی حفظ کنه.

حالا یه حدیث از پیامبر اکرم (ص) می گم:

“من درباره ی دجال به شما هشدار می دهم…و هیچ پیامبری نبوده مگر اینکه در باره ی او هشدار داده…اما من چیزی به شما می گویم که هیچ پیامبری به قومش نگفته…بدانید که او یک چشم دارد… و خدا یک چشمی نیست.”

همونطوری که تو همه ی این تصاویر دیدین وجه مشترکشون یک چشمه که تو همشون استفاده شده.

یک چشم!!!

بین خود ما تو کشورمون و تمام دنیا از این نمادها و تزئینات استفاده می شه. چون علاوه بر زیباییشون از تو محافظت میکنن!!!

ببینید…

و بنا به فلسفه ی استفادش با استفاده از اون، خدا تورو از بدی و چشم بد حفظ می کنه!!!

خدا!!!

ولی…

پیامبرمون گفت: و الله یک چشمی نیست.

تو جامعه ی اسلامی بین شیعه و سنی از چشم آبی برای حفاظت از چشم زخم استفاده می شه و علاوه بر اون دست حضرت فاطمه(س) هست که تو عزاداریها و جاهای دیگه بعضیا استفاده می کنند. و برخی اهل تسنن هم این دست رو به عنوان دست حضرت فاطمه(س) می شناسن. تو یهودیت به اسم دست مریم خواهر حضرت هارون و موسی علیهم السلام اومده.

این نماد از کجا اومد؟ چرا؟

مبدأ استفاده از این نماد، کابالاهای جادوگری هستند که در بابل زندگی می کردند،کابالا ها از این نماد به عنوان محافظ در برابر شر استفاده می کردند و یهودی ها این رو در زمان اسارتشون تو بابل از اونا یاد گرفتن و این نماد رو برای ارباب خودشون قرار دادند. به این نماد دست خدا هم می گن.

حالا یه سوال این نماد ها چطوری وارد دین اسلام شدن؟

یهودیت و گروه مسیحی – یهودی که خودشون رو حاکمان مطلق و برگزیده از جانب خدا می دونن برای رسیدن به هدفشون باید جلوی دینی رو که به سرعت در حال گسترش بود رو می گرفتن. و می دونستن که این گسترش وسیع دین اسلام به علت حق بودن و الهی بودنشه ولی اونطور که خدا گفته: اونا در امر ما اختلاف نکردند مگر اینکه حجت بر آن ها آورده شد. یعنی با حقیقتی که براشون پرواضح بود باز به لجاجت و دشمنی پرداختن.

یکی از راه هاشون این بود که بین مسلمونا اختلاف انداختن، می تونم به حدیثی از پیامبر اشاره کنم که گفته بودن که از خدا خواستن تا تمام بلاهایی که اقوام پیشین با اونا نابود شدنو از امتش برداره و خدا قبول کرد الا یه چیز، اونم اختلاف بین خودشون بود!

اونا به حقیقت آگاه بودن که اگه کسی به خدا شرک بورزه خدا هدایتش نمیکنه!!! تو قرآن هست! خوندین؟!!!

پس کاری کردن که اسلام رو در هم کوبید.

توسط خود مسلمونا اسلام رو نابود کردن.

آره، اسلام نابود شد!

پیامبر فرموده بودن که در آخرالزمان چیزی از اسلام جز اسمش  و چیزی از قرآن جز خطوط و صدایی که از گلو بیرون میاد نخواهد موند.

می دونین چرا گفتم اسلام نابود شده ؟!!!

چون بعد از اینکه آل یهود روی کار اومد دیگه کسی نتونست اسلام و مسلمونارو برای ایستادن جلوی دشمن متحد کنه.

و دیگه پیروزی بر روم و گسترش اسلام به تمام دنیا بلاخص ایران و جنگ های صلیبی توسط صلاح الدین ایوبی ها و مسلمونا واسشون افسانه شد.

ببینید مارو با چه چیزایی سرگرم کردن تا با پنبه سرمونو بزنن.

آیا خدا تک چشمه؟

آیا خدای ما دجاله؟؟؟!

نفوذ دشمن رو ببینید. برای اینکه مارو به شرک بکشه چیکارا که نمی کنه.

خداوند فرموده، کسانی که  او را با اخلاص اطاعت می کنند و هیچ یک از مخلوقات او را تا حد خدایی یاد نمی کنند و برای او شریک نمی گیرند و کارهای صالح را برای رضای او انجام می دهند ، او آنان را یار و یاور خواهد بود.

“خدا به کسانى از شما که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده‏اند وعده داده است که حتما آنان را در این سرزمین جانشین [خود] قرار دهد همان گونه که کسانى را که پیش از آنان بودند جانشین [خود] قرار داد و آن دینى را که برایشان پسندیده است به سودشان مستقر کند و بیمشان را به ایمنى مبدل گرداند [تا] مرا عبادت کنند وچیزى را با من شریک نگردانند و هر کس پس از آن به کفر گراید آنانند که نافرمانند”(النور-۵۵)

آیا هنوز هم از این نمادها استفاده خواهین کرد؟

 

[amd_message color=”alert-info” width=”1/1″ el_position=”first last”]

All Rights Reserved  © USME

[/amd_message]

درباره‌ی Usher

ما تسلیم یگانه خالقِ هست از نیستیم که پدرمان ابراهیم ما را مسلمان نامید. «و اذاسَئَلَكَ عِبادی عَنّی فَاِنّی قَریب اُجیبُ دَعوَةَ الدّاعِ اِذا دَعان فَلیستَجیبُوالی وَ لیؤمِنُوا بی لَعَلَّهُم یرشُدُون" [ای پیامبر!] هر گاه بندگان من از تو در مورد من سؤال كردند [بگو] من بسیار نزدیكم، هر گاه كسی مرا بخواند، اجابت می‌كنم پس به ندای من پاسخ دهند و به من ایمان آورند تا راه راست یابند». (سوره بقره، آیه 186)

همچنین بررسی کنید

از حکم روز جمعه سرپیچی نکنیم

بسم الله الرّحمن الرّحیم خداوند بی­نیاز در بین ادیان در طول یک هفته روزی را …

پاسخ دهید